7.6.2016 sbor v domově důchodců Jarošova

13. června 2016

Krásné letní pondělní ráno, sbor v hudebně naposledy opakuje písně a velmi úspěšnou Karkulku, dětskou operu, kterou všichni znají z pohádky Tři bratři, a která byla velmi úspěšně uvedena i na škole v přírodě. Všech dvacet dětí, nachystaných na vystoupení, trochu s trémou a obavami, trochu se zvědavostí míří na autobus a jede směrem na Gajdošovu. Jaké bylo překvapení, když u vchodu jsme viděli krásný barevný plakát.
Děti samy si upravily klubovnu na malý sál, uložily židle a sledovaly s napětím, kolik posluchačů v sále přibývá. Po představení a prvních písních obavy opadly a všichni jsme si užívali krásné a nápadité kostýmy dětských herců i jejich nadšení. Na závěr vystoupení zazněly oblíbené hity z rozhlasu.
Děti dostaly bonbony, od důchodců zmrzlinu, mohly si hrát s kočkou a pejskem, hrát si na školní klávesy a příjemnou atmosféru před prázdninami jsme si udrželi celou cestu zpět do školy.
Děkuji všem rodičům za trpělivost i podporu, domácí přípravu textů, melodií a kostýmů. Paní učitelce Jitce Michnové za obětavost a organizační zázemí a dětem za krásnou spolupráci a pěvecké i herecké výkony.

Odkaz vystoupení sboru: https://www.youtube.com/watch?v=Ugw5K2tseoc&feature=youtu.be

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Jitka Michnová,MgA.R.Šternberk | Počet přečtení: 712x