Bazén

16. února 2012

V pátek při pravidelném plavání dětí z Kopretinekna ně čekalo překvapení. Po štafetovém plavání a hrách ve vodě se v plavecké učebně najednou objevila děvčata z 8. třídy. Zorganizovala si děti do družstev a začal boj. Malé Kopretinky plnily úkoly, které jim připravily "osmačky" . Ty si na vlastní kůži vyzkoušely, že to není vůbec jednoduché vysvětlit vše dětem tak, aby vše klapalo, jak si představovaly.
Všichni jsme se dobře bavili a měli jsme z toho hezký pocit. Dětem nevadil ani věkový rozdíl. Na vše dohlížely paní vychovatelka Zdeňka Křivá a paní učitelka Mgr. Věra Šonovská.

Omlouváme se všem, že dodáváme foto se spožděním do fotogalerie. Můžeme si tak aspoň připomenout v těchto mrazech, že děti zahřívalo rejdění čarodějnic, soutěžení a tančení s Hopsalínem- čarodějem. Děti za svou aktivitu byly vždy odměněni pochvalou, sladkostmi a dárečky. Nakoukněte na další fotografie.

Přehled starších článků | Autor: Zdeňka Křivá | Počet přečtení: 3166x