Besedy s preventivním zaměřením

22. května 2015

Úsek prevence Městské policie Ostrava nás každoročně oslovuje s nabídkou preventivních besed a interaktivních cvičení určených pro žáky od 1. do 9. ročníku. Během dubna a května policisté realizovali tyto preventivní aktivity za využití různých metod a didaktických prostředků. Aktivity byly zaměřené hlavně na vytvoření právního vědomí a eliminaci nežádoucích společenských jevů.
Policisté mají pro žáky každého ročníku připraven speciální program. Témata jsou rozdělena podle věku žáků: bezpečnost silničního provozu, dodržování veřejného pořádku, malý kriminalista -svědectví, integrovaný záchranný systém, práce a úkoly Městské policie Ostrava a Policie České republiky, šikana, právní vědomí, struktura trestního a přestupkového zákona.
Tyto besedy jsou součástí našeho preventivního programu a představují účinnou a osvědčenou formu prevence.
Můžete se podívat na několik fotografií z besed.

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Jitka Magincová | Počet přečtení: 894x