Čarodějnický den provoněný štrůdly

3. května 2010

V poslední dubnový den se děti do školy určitě těšily. Tentokrát nepřišly s aktovkou a svačinou, ale přiletěly na koštěti se štrůdly. No a ti co neměli ani koště, ani štrůdl byli oblečeni v odpadovém materiálu aby tak upozornili na Den Země.

Předvedli, že se rádi pochlubí svými nápady nejen z říše pohádek, jako čarodějnice a čaroději, ale také již vědí o skutečném světě kolem nás. Ví, že planetu Zemi, na které žijeme musíme chránit, starat se o ni, protože již nikdy žádnou jinou nedostaneme!!

Na netradiční módní přehlídce předvedli žáci nápady svých modelů, které musely být zhotovené pouze z odpadu. Protože odpad , který produkujeme my lidé, je to , co příroda sama nezvládne!!!
Musíme pochválit všechny soutěžící o to víc, protože modely vyráběli dle vlastních nápadů sami nebo za pomocí svých spolužáků, rodičů či učitelů.
Musíme poděkovat také všem rodičům, kteří se zapojili do našeho projektového dne pečením těch nejlepších štrůdlů.!!!!!Přispěli tak k provonění celé akce.

Ještě jednou děkujeme všem!!
Jak to dětem v modelech slušelo si můžete prohlédnout na fotografiích.

Přehled starších článků | Autor: Ing. Eva Glozneková, Mgr. Jarmila Michalíková | Počet přečtení: 1726x