Čertovská pohádky na ZŠ Gen. Píky

27. března 2015

Milé děti , máte rádi pohádky? My ve 3. D ano a moc. Naše spolužačka Eliška má ráda pohádky tak moc, že se rozhodla i jednu napsat. Jmenuje se Čertovská pohádka a měla takový úspěch, že se dostala i na CD ČERTI A ZVÍŘÁTKA, které vydalo rádio Orion.
Jedná se o literární soutěž, kterou pro děti z Ostravy pořádá městský obvod Mariánské Hory a Hulváky a má pokračování i v letošním roce.
Téma 5. ročníku se nazývá Čerti v kuchyni a úkolem mladých spisovatelů tak je vymyslet krátkou pohádku, ve které se objeví čert, který má něco společného s kuchyní anebo vařením.
Máte - li chuť, můžete se připojit a reprezentovat naši školu Gen. Píky na dalším CD pod názvem ČERTI V KUCHYNI.
Pohádku je zapotřebí napsat a odeslat na e - mailovou adresu soutěž@certovskepohadky.cz nejpozději do 30. dubna 2015

Nejlepší autoři budou odměněni hodnotnými a zajímavými cenami, které poskytují smluvní partneři soutěže a to např:

- týdenní pobyt pro celou rodinu v hotelu Odra v Ostravici
- mobilní telefon nebo rodinná permanentka do ZOO
- za první místo dovolená v Chorvatsku v hodnnotě 30 000 Kč a další.

Více se dozvíte na stránkách www.hitradioorion.cz

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Nikolova Pavla | Počet přečtení: 1231x