Comenius- Turecko

2. června 2013

Z druhé partnerské schůzky v Turecku jsme přijeli plní dojmů, zážitků a zkušeností. Název našeho projektu je „ Hry – zábava, znalosti a přátelství“ a v tomto duchu se neslo celé setkání. Zahráli jsme si hry, které pro nás byly známé, ale i úplně nové a dobře jsme se u toho bavili. Nechyběla ani prezentace hraček z recyklovatelných materiálů. Viděli jsme také spoustu zajímavých historických míst, poznali úplně novou kulturu, ochutnali tradiční jídla. Výborně jsme si procvičili svoji angličtinu a když to vázlo, pomohly ruce i nohy. Protože bylo celý týden krásné počasí, našli jsme si i chvilku na relax u moře. Program byl pestrý a dobře vyvážený, takže jsme se ani chvíli nenudili a ještě si udělali nové přátele. Více se dočtete v záložce Comenius – Turecko.
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Andrea Znojilová | Počet přečtení: 1002x