Cvičím, cvičíš, cvičíme - plníme cíle programu Pohyb a výživa

11. listopadu 2014

Každý kluk i holčička, převlékl se v pondělí 3. 11. do trička. Pak se cvičit začalo, běhalo se, skákalo. V pondělí 3. 11. byla tělocvična plná nejen žáků z 1. B, ale také malých cvičenců - předškoláků z MŠ Lechowiczova. Všechny děti si přišly rozhýbat svá těla, protože chceme-li zdravě žít, musíme každý den pohyb mít. Nevídáno, neslýcháno i brouček cvičí každé ráno. Děti se hned skamarádily a s velkou chutí se daly do cvičení. Běhaly, skákaly, překonávaly nejrůznější překážky. Nohy protahovaly, do výšky se natahovaly, dřepy dělaly. Nádech, výdech, vstávejte, do třídy a do školky už zase pospíchejte. Svému tělu sílu dáme, když si nejen zacvičíme, ale i dobře nasnídáme, ušetříme chvilinku i na zdravou svačinku. Nakonec jsme se vytáhli, až ke sluníčku všichni dosáhli. Každá třída diplom má, na nástěnku si ho dá, ať všichni ví, jak to bylo, když se u nás na Píky soutěžilo. Tak zase někdy v tělocvičně nashledanou.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Marcela Popalová, Mgr.Pavla Nikolova | Počet přečtení: 2155x