Den otevřených dveří 2010

15. ledna 2010

Ve čtvrtek 14. ledna 2010 si měla možnost veřejnost prohlédnout naší školu na Dni otevřených dveří. Velký transparent nad hlavním vchodem hlásal, že v době od 10 do 16 hodin je možnost si školu prohlédnout. Prvními návštěvníky školy byly děti z mateřské školy Lechowiczova a Várenská, které se spolu se svými učitelkami přišly podívat jak to u nás chodí.
Celou školou je provázela děvčata z 9.A, která se o malé předškoláky vzorně starala. Největší nápor vypuknul odpoledne. Každý z návštěvníků nejdříve absolvoval krátkou prezentaci o škole na interaktivní tabuli. Tou je provázeli chlapci a děvčata z 9.B. Pak už si hosty převzali učitelé, kteří je provázeli celou školou. Návštěvníci viděli novou Multimediální jazykovou učebnu, podívali se jak to vypadá ve třídách 1.ročníku, nahlédli do zrekonstruovaného bazénu a tělocvičen, navštívili nově vybavená oddělení školní družiny a také se podívali do keramické dílny či výtvarné učebny. Na závěr prohlídky si každý předškolák odnesl malý dárek, který pro něj připravily paní učitelky z 1.stupně. Nakoukněte do fotogalerie.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Jan Veselý, ředitel školy | Počet přečtení: 2004x