Den otevřených dveří – 22.3. 2018

23. března 2018

V naší škole pořádáme každoročně Den otevřených dveří, ani letos tomu nebylo jinak. Široká rodičovská veřejnost, bývalí žáci a zejména rodiče budoucích prvňáčků měli možnost si prohlédnout všechny prostory naší školy, dozvědět se více o naší ZŠ. Největší zájem byl o počítačové učebny, bazén, tělocvičny. Rodiče budoucích prvňáčků si prohlédli prostory pavilónu B, kde je zaujaly dřevěné hry na stěnách, které děti využívají zejména o přestávkách, zajímali se o učebnice a pomůcky, které budou jejich budoucí školáci používat. Zkusili si pracovat i s interaktivní tabulí nebo pojmenovat obrázky anglicky. Velkým překvapením, zejména pro děti, byla ukázka z divadelního kroužku, který vedou na naší škole loutkoherci. Všichni obdivovali krásné výrobky z keramické dílny, která je rovněž součástí naší školy. Všichni návštěvníci mohli také ochutnat různé dobroty, které jim nabízely žákyně 2. stupně. Odnesli si i malý dáreček, který jim bude připomínat dnešní den.
Den otevřených dveří se zásluhou pedagogů, žáků z druhého stupně a dalších zaměstnanců opravdu vydařil.
Těšíme se, že s některými rodiči a dětmi se potkáme u zápisu do prvních tříd 4. – 5.4. 2018.

Den otevřených dveří – 22.3. 2018 - fotogalerie

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová | Počet přečtení: 1546x