Den Země 2.stupeň

2. května 2014

Dne 29.4.2014 se na naší škole uskutečnila akce ke Dni Země. Žáci druhého stupně tento den oslavili módní přehlídkou. Každá třída měla u této příležitosti připravené zajímavé modely z recyklovatelných materiálů a také tematicky vybarvenou vlajku ke Dni Země.
Své modely žáci předváděli před porotou a početným publikem. Celou akci moderoval Dominik Polách (9.B).
Porota neměla vůbec lehký úkol při rozhodování, která třída získá ocenění za svou přípravu modelů a vlajek, protože všechny modely byly krásné.
V průběhu sčítání hlasů o nejkrásnější a nejoriginálnější modely a vlajky, jsme byli svědky svatebního obřadu mezi kapkou Katkou a kapkem Pepou. Po tomto obřadu následoval svatební taneček a postupně se roztančili i ostatní.
Oceněné třídy:
1. místo – třída 7.B
2. místo – třída 9.B
3. místo – třída 9.C
Nejoriginálnější model měla Nikol Plachetková z třídy 8.A, nejzajímavější vlajku vytvořila třída 8.B.
Oceněné třídy, ale i ostatní žáci, si odnesly spoustu zajímavých cen.

Chtěla bych touto cestou poděkovat žákům, kteří mi pomáhali s organizací akce a všem vyučujícím a žákům celé školy za opravdu originální modely a jejich nápaditost. Moc děkuji.

Fotografie z akce jsou k nahlédnutí zde.

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Věra Mládková | Počet přečtení: 1051x