Dopis pro MINU

9. října 2014

Na našich stránkách jste už několikrát mohli číst články o naší adopci na dálku, která probíhá druhým rokem. Prostřednictvím humanitární organizace ADRA jsme si vybrali k adopci holčičku z Bangladéše, která se jmenuje Mina Pahan. V současné době je jí už 12 let a žije, tak jako většina bangladéšských dětí, ve velmi chudé rodině. Díky naší finanční pomoci se může vzdělávat a také dostává jedno teplé jídlo denně. Podle pravidel adopce na dálku nám Mina posílá dvakrát ročně dopis, také my jí na tyto dopisy odepisujeme. Tentokrát dopis tvořili žáci 9. ročníku v hodinách anglického jazyka. Popisovali Mině roční období – podzim, co děti na podzim dělají a jak vypadá podzimní příroda. Také jsme k dopisu přiložili omalovánky s podzimní tematikou a zapichovátko ve tvaru dýně. Přejeme si, aby jí dopis a obrázky od nás udělaly aspoň trošku radost. Na fotografiích se můžete podívat, co jsme Mině poslali, a dokonce si přečíst dopis pro ni.
Korespondence od Miny je k nahlédnutí na nástěnce při vstupu do školy

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Jitka Magincová | Počet přečtení: 996x