Duben – měsíc bezpečnosti

13. dubna 2018

Ve středu 11. 4. se během odpoledne školní hřiště proměnilo v křižovatky, silnice a přechody pro chodce. Děti plnily úkoly s dopravní tématikou, jezdily na koloběžkách i kolech. Přidali se i rodiče a naši předškoláci. Slečna vychovatelka Zuzka Josková zasvětila všechny děti do tajů dopravních značek, rozdávala sladké odměny těm, kteří znali význam dopravních značek. Paní učitelka Frischerová dohlížela na jízdu s koloběžkami a koly, aby nedošlo k dopravní nehodě. Některé děti skákaly přes švihadlo nebo zkoušely překonávat různé překážky, které pro ně připravily paní učitelka Popalová a Nikolova. I počasí nezklamalo. Velkým překvapením byla návštěva policistek pprap. Bc. Hany Goldbrichtové a prap. Barbory Onlové, které dětem připomněly pravidla silničního provozu, a to zejména pravidla pro chodce a cyklisty. Bylo vidět, že děti mnohé znají a co neznaly, měly se možnost dozvědět. O ukončení našeho odpoledne se opět postaraly naše milé policistky, které přijely policejním autem až na hřiště a dovolily dětem v autě posedět nebo zahoukat.
Ještě jednou děkujeme všem, kteří nám pomohli tuto akci zrealizovat, rodičům i prarodičům, kteří si našli čas a přišli nás podpořit. Velká pochvala patří i rodičům, dětem, kteří nám pomohli s úklidem pomůcek.

Duben – měsíc bezpečnosti - fotogalerie

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová a Mgr. Pavla Nikolova | Počet přečtení: 1448x