Exkurze v soukromé firemní střední škole s technickým zaměřením

17. října 2013

I v letošním školním roce společnost Vítkovice , a. s. připravila exkurzi především pro chlapce 9. tříd , která by mohla být přínosem při rozhodování o výběru střední školy a budoucího povolání. 14. října během dopoledne si naši žáci mohli prohlédnout Vítkovickou střední průmyslovou školu, kde se seznámili s možností učebních a studijních oborů, s podmínkami studia a dalšími výhodami. Tato škola je největší soukromá firemní škola zaměřená na technické obory. I když se jedná o soukromou školu, školné se zde neplatí a studenti dokonce mohou pobírat v závislosti na svých studijních výsledcích firemní nebo prospěchová stipendia. Škola disponuje velmi dobrými materiálně technickými podmínkami, na vlastní oči jsme mohli vidět výuku v elektro dílnách, autoservisu nebo kovodílnách.

Žáci i s rodiči mohou navštívit Vítkovickou střední průmyslovou školu v rámci Dne otevřených dveří, které budou probíhat od listopadu až do ledna. Sami jsme se přesvědčili, že tato škola má co nabídnout.

My zase nabízíme vám několik fotografií z exkurze.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Jitka Magincovgá | Počet přečtení: 1216x