Finále východní konference Jr. NBA

28. listopadu 2018

Ve středu 21. 11. se naši malí baskéťáci vydali na dalekou cestu do Pardubic, kde je čekalo finále východní konference Jr. NBA. Už od začátku bylo na všech vidět, že teď půjde o vše a zápasy nebudou nic lehkého. V prvním utkání náš čekalo družstvo Pelhřimova a od prvních minut zápasu bylo jasné, že to bude tuhý boj. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a do poločasu nebylo vůbec jasné, kdo z tohoto duelu vyjde vítězně. V druhém poločase už ale začal mít blíž k vítězství soupeř, neproměňování trestných hodů a jasný šancí z pod koše nás bohužel na konci utkání hodně mrzelo. Z vítězství se radoval Pelhřimov a naše šance na postup do velkého finále bohužel zmizely. V dalším utkání, kde už se hrálo jen o konečné umístění, jsme narazili pro nás na známého soupeře z Opavy a i po třetí v řadě je porazili a rozloučili jsme se tak s celým turnajem vítězně.
Všem žákům, kteří v jednotlivých kolech Jr. NBA nastoupili, patří velké díky za vzornou reprezentaci školy a gratulace ke krásnému výsledku. Děkujeme i rodičům, kteří nám chodili fandit a někteří se s námi vydali i do Pardubic.

Finále východní konference Jr. NBA - fotogalerie

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Martina Dostalová | Počet přečtení: 1140x