Florbalové tažení 17/18

4. března 2018

Do základních obvodních kol jsme přihlásili všechny možné kategorie, ze kterých do dalších okresních bojů postoupily tři družstva (ml. žáci, ml. žákyně a starší žákyně). Okresní finále se odehrály na hale Dubina. Mladší žáci odehráli skvělý turnaj a nakonec si vybojovali „bednu“ třetí místo. Starší žákyně neměly takové štěstí a skončily v okresním finále na krásném pátém místě. Mladší žákyně nastoupily do bojů o krajské finále jako poslední. Poslední, ale nejúspěšněji a vše co jim stálo v cestě porazily a jednoznačně si vybojovaly „kraj“ v Opavě. Turnaj na této úrovni není jednoduchý a někdy rozhodnou jen maličkosti a ty nás nakonec odsunuly na nepopulární čtvrté místo. Nešťastná remíza, zbytečná prohra a bylo to, z krásného druhého místa jsme propadli na to nepopulární čtvrté.
I přes tyto maličkosti holkám blahopřeji a děkuji za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy.

Přehled starších článků | Autor: Kamil Tabášek | Počet přečtení: 291x