Halloween 2012 - neboli slet strašidel, duchů a čarodějnic

4. listopadu 2012

1. listopadu spěchali do naší školy duchové, strašidla, upíři a čarodějnice, aby se zúčastnili pravé, nefalšované halloweenské párty, na kterou se připravovali po celý týden. Poslední říjnové dny byly ve škole plné příprav, které vyvrcholily právě 1. listopadu. Každý den bylo slyšet počítání, čtení, ale hlavně se kreslilo, vybarvovalo, obkreslovalo, stříhalo. Ve třídách se brzy zabydleli netopýři, po stěnách lezli pavouci, létaly čarodějnice,  z koutů vykukovala strašidla, na okenních parapetech zářily vydlabané dýně. Hodně napětí a legrace nechybělo ani při soutěžích v tělocvičně. Běhat s činkami, tančit s kouzelnou vařechou, překonávat překážky bylo nejen pro čarodějnice, strašidla i kostlivce hodně těžké. Nakonec všichni dostali sladkou odměnu, kterou připravily paní učitelky. Užili jsme si pěkné dopoledne, za které děkujeme vedení školy, paní učitelkám z 1.tříd a v neposlední řadě i  rodičům. A teď milá strašidla, milé čarodějnice, duchové nastal konec strašení a  rychle do práce. Učit se, učit se, učit se…..

Nakoukněte na fotografie.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová | Počet přečtení: 1887x