Jarmark 2016 - 17

19. prosince 2016

A opět je tady čas koled, dárků, stromečků a rodinné pohody. Nemůže chybět ani jarmark. I na naší škole už tradičně všichni učitelé a žáci tento jarmark připravovali od začátku školního roku. Malým dětem pomáhali učitelé, rodiče, prarodiče, sourozenci. V rodinách se nejen vyrábělo, ale i peklo, zdobilo. Návštěvníci jarmarku měli opravdu z čeho vybírat. Každý si odnesl drobnost na památku. Jarmark doprovázel bohatý program. Ze všech stran se ozývaly koledy, děvčata předvedla , co se naučila v tanečním kroužku. Nezapomněli jsme ani na tradice, nechyběla Ježíškova pošta. Snad největší zážitek měli ti nejmenší při vypouštění balónků s tajným přáníčkem Ježíškovi. Všichni návštěvníci jarmarku ocenili malé občerstvení s teplým čajem, voňavé koláče byly také moc dobré.
Všem děkujeme za organizaci a pomoc při přípravě jarmarku a přejeme klidné prožití svátků vánočních, mnoho zdraví a pohody v novém roce.

Jarmark 2016 - fotogalerie
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Marcela Popalová | Počet přečtení: 1811x