Jeden za všechny, všichni za stůl

12. března 2015

Jeden za všechny, všichni za stůl – to je projekt Českého olympijského výboru a České asociace stolního tenisu v rámci Olympijského víceboje. Hlavním cílem projektu je rozšířit povědomí o stolním tenise a získat pro tento sport novou mladou krev. Ambasadorkou celého projektu je nejlepší stolní tenistka České republiky Iveta Vacenovská, která před lety byla žákyní naší školy.
Neváhali jsme ani chvilku a do projektu jsme se zapojili. Hlavním úkolem všech soutěžících škol bylo natočit maximálně minutové video právě v rámci smyslu celé kampaně – čím vším a na čem se dá ping-pong hrát. Především členové Žákovského parlamentu nám předvedli, s jakými pomůckami se dá stolní tenis hrát třeba na školních lavicích. Video natáčeli žáci 9. ročníku – Richard Szánthó a Václav Krzywoň. Sami se můžete podívat, jak se jim tento úkol zdařil.
Všechny soutěžící školy vkládaly natočená videa na internetovou stránku soutěže
www.vsichnizastul.cz, kde bude probíhat od 4. do 13. března veřejné hlasování o nejlepší videa. Doufáme, že nás všichni podpoříte kliknutím na tento odkaz !
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Jitka Magincová | Počet přečtení: 2057x