Luhačovický zpravodaj

13. března 2013

6. skupina (my, sedmáci) posílá spoustu Luhačovických pozdravů! Máme se krásně, skládáme básně a kromě Vincentky se nám tady líbí v podstatě všechno. Lázeňské oplatky se nám dokonce líbí tak moc, že jsme snědli i ty pro Vás!!!

Milý deníčku, jak už asi víš, jsem teď na škole v přírodě, a proto ti teď píšu list o tom, jak se tu vůbec mám. Nečekal jsem to, ale ta příroda a klid mě natolik ovlivnila, že bych tu i zůstal. Luhačovice jsou opravdu krásné město a jsem rád, že jsem je mohl navštívit. Jsem rád, že tu máme delší procházky, neboť čím víc jsem na čistém luhačovickém vzduchu, tím víc si uvědomuji, jak jsou naše města vlivem člověka zničena. Učitelé (ač jsem to nečekal) jsou zde velice hodní, a když už jsme u toho, lepší animátorku jsme si přát nemohli. Naše animátorka se jmenuje Míša a je na nás strašně hodná. Ostatní animátoři jsou taky fajn. Trošku mě štve, že i když jídla tu jsou dobrá, někteří nejí skoro nic. Až odjedeme, bude mi to tu chybět, ale doufám a slibuji, že se tady ještě určitě vrátím, ať už se školou, s rodiči nebo později sám. Tomu, že je tu krásně, také přispívá to, že jsme tu dobrá parta kamarádů. Nehádáme se, nenadáváme si a tak dále. Určitě si myslím, že bych mohl mluvit za všechny, kdybych řekl, že nás tady příroda proměnila v lepší „lidi“. Někoho méně, někoho více, ale určitě jsme tu všichni rádi a moc senám tu líbí. No, deníčku, budu muset končit, jdeme zase s Míšou na procházku.
Super! Tak zatím ahoj.                                  Simon, 7.A

Každé brzké ráno se strachem v očích vyčkáváme, kdo nás do pokoje vzbudit přijde. Pak se s velkou námahou odkopeme a dokonce z postelí vylezeme. Dobrá snídaně nás čeká a poté ranní aktivita velkolepá. Oběd je na stole a my nezřízeně řveme. Paní učitelka Slováková po nás křičí, ať se naše pusy ztiší! „Nelaškujte se mnou!“ Odpolední klid nastává, každý ve svém pokoji zůstává. Další aktivity budou hned, jako třeba vymýšlet články na náš školní web. Poté večeře a pak? Hop do své postele, mimochodem bez televize.
Nikol H., 7.A

Zdravíme Vás z našich prázdnin - ze školy v přírodě. Musíme už jíti neboť zábava (neboli výuka) nás čeká. Pak oběd výborný si dáme a odpolední klid si vychutnáme. Tím však stále nekončíme, na velkou procházku si vykročíme. Po večeři další program, dnes nás čeká Karel Loprais. Večerka už začíná, hotel Adamantino už usíná.
Andrea, 7.A

Přehled starších článků | Autor: žáci 7. ročníku aneb skupina číslo 6 paní učitelky Mgr. Slovákové | Počet přečtení: 1616x