Malé školní arboretum- soutěž

25. května 2013

Nedávno jsme vás informovali o výtvarné soutěži, která souvisela s výstavbou školního arboreta.
Pochvalu si zaslouží všichni žáci (a bylo jich požehnaně), kteří zobrazili své představy, a my víme, jak si naši zahrádku představují.
Samozřejmě odborná porota pod vedením paní učitelky Zedkové vše vyhodnotila a určila pořadí.
Vyhodnoceni byli žáci:
V kategorii 1.- 3. třídy:
1.místo: Michal Sládeček 2.A
2.místo: David Kučera 1.D
3.místo: Šimon Bátrla 3.C
4.-5.místo:Barbora Dostálová 2.B a Adéla Stružíková 2.C

V kategorii 4.-6. třídy:
1.místo: Barbora Boháčová, Libuše Mašková, Karin Schoberová – skupinová práce 4.C
2.místo: Mauricio Neméth 4.C
3.místo: Andrea Niemczyková 4.B
4.-6.místo: Ondřej Brosch 5.A, dále skupinová práce- Matěj Kovalský, Dominik Laník 6.B a třída 4.B za celou kytici květů.

Všem blahopřejeme.

Velký dík si ale zaslouží všichni pedagogičtí pracovníci, kteří se účastnili této části akce .
Kromě Zuzany Zedkové děkujeme paní učitelce Sládečkové, Králové, Rykalové, Popalové, Nikolové, Michnové, Křesťanové, Znojilové, Kaštovské, Ščotkové, a dále pánům učitelům Latochovi, Lapčíkovi a Mikušovi.

Žáci 4.C, 5.A a 5.B navíc byli v rámci výuky matematiky vyměřit pozemek a páťáci si zahradu narýsovali, vypočítali její obvod a naučili se vypočítat také plochu, neboli obsah.

A co nás bude čekat dál, se dozvíte příště. Ale už se chystá soutěž o nejlepší logo projektu.

„Tento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí. Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědný <ZŠ Ostrava, Gen. Píky 13A, přísp. org. > a nelze jej v žádném případě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.“

Soubor ve formátu image/png

MZP