ME v krasobruslení 2017 v Ostravě

26. ledna 2017

Dne 25.1.2017 jsme s žáky naší školy navštívili ME v Krasobruslení ve Sport Aréně v Ostravě. Byli jsme se podívat hned ráno na rozjížďky žen a následně na ,,Krátký program“ žen.
Nejvíce se nám líbila italská závodnice Carolina Kostner, která byla po,, Krátkém programu“ na 3.místě. Podívejte se sami na její podařenou jízdu, za kterou získala více než 72bodů. Držme ji palce i ve ,,Volné jízdě“.
Naše závodnice Michaela Hanzlíková byla po 1.části soutěže na krásném 15.místě.
Také se můžete podívat na fotografie žáků 3.B třídy, kteří si tento sportovní zážitek velice užili. Na jedné z fotografií je i zachycen Tomáš Verner náš Mistr Evropy.
Už se moc těšíme na nějaké další sportovní vyžití.

Týden plný sportu:

Tento týden se na naší škole nese v duchu sportu. Ve středu 25.ledna jsme si po dlouhé době vyzkoušeli roli fanoušků a šli se podívat na ME v krasobruslení. Od devíti hodin jsme sledovali trénink žen a od 11 se mohli podívat na krátký program žen. S úžasem jsme sledovali, co vše se dá na bruslích se zoubky zvládnout. Skoky střídaly piruety a krokové pasáže, na ledě se střídaly krasobruslařky v krásných šatech a halou zněla hudba. Pro mnohé to bylo poprvé, co viděli krasobruslení na živo.
V pátek se chystáme vyzkoušet si další zimní sport a to jízdu na běžkách. Tentokrát už ale nebude pouze pasivní fanoušci, ale aktivní sportovci a v rámci City crossu, který je tento týden v Dolní oblasti Vítkovic, se pustíme do bílé stopy, tak nám držte palce. Sportu zdar!!!

Fotky zde:

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Dana Ganišinová | Počet přečtení: 953x