Mikulášská

6. prosince 2017

Mikuláši, přijď dnes k nám, písničku Ti zazpívám. Přines, prosím, trochu dobrot, můžeš je dát třeba do bot. Dáváš dárky pro radost, pro každého máš jich dost…
5.12. v doprovodu anděla a chlupatých čertů navštívil děti prvních, druhých a třetích tříd Mikuláš. Někteří zlobivci neunikli černým šrámům na tváři, ale pytel zůstal naštěstí prázdný. Všichni slibovali, že se polepší. Mikuláš nepřišel s prázdnou. Malou sladkost nakonec dostali všichni.
V 16 hod. odpoledne jsme se setkali s Mikulášem a jeho družinou znovu. Podvečerní procházka byla moc prima. Čertíci pod vedením Lucifera děti moc nestrašili, ale s andělem rozdávali sladkosti. U rozsvíceného stromečku si čerti zatancovali a pak už při poslechu koled společně s rodiči, prarodiči a dětmi popíjeli horký čaj a těšili se na ty nejkrásnější svýtky v roce – Vánoce, které se už zase o kousek přiblížily.
Dovolte mi, abych poděkovala všem kolegům a kolegyním, žákům 2. stupně, správním zaměstnancům, kteří ve svém volném čase setkání s Mikulášem připravili. Poděkování patří i Vám rodičům, kteří jste si v předvánočním shonu našli čas a s dětmi přišli.

Mikulášská - fotogalerie

fotogalerie zde: