Módní přehlídka trochu netradiční

12. května 2009

Ve čtvrtek, 7. května proběhla netradiční módní přehlídka, která s ekologickou olympiádou byla druhou akcí k připomenutí Dne Země.
Módní přehlídky se zúčastnilo celkem 46 dětí. V letošním roce to byl již druhý ročník této zajímavé módní přehlídky, kdy děti u svých navržených modelů musely využívat pouze materiálu již k nějakému účelu použitých, resp. odpadových surovin. I když v počátku byla akce ohrožena, protože zkolabovala ozvučovací technika, avšak náš pan ředitel operativně zajistil náhradní, pak ani studený vítr nemohl odradit mnohé soutěžící od ukázek návrhů modelů. Celá soutěž byla rozdělena do dvou kategorií, tj. soutěžící I. stupně a II. stupně.
Porota hodnotila mj. hlavně nápad, předvedení, název modelu a způsob jak zaujali porotu a diváky. Určitě sami uvidíte na fotografiích jak se návrh některým povedl a někteří doslova ohromili. Celý průběh soutěže hodnotila komise, složena jak ze zástupců z řad učitelů tak i z řad žáků. V komisi zasedlo pět žáků a čtyři vyučující.
Výsledky byly následující:

I.stupeň