Naposledy se Vám hlásíme z Luhačovic

19. února 2016

Do konce ozdravného pobytu zbývá už jen pár dnů, a tak si je snažíme užít, v pátek jsme obdivovali modely a modelky, malí i velcí si totiž připravili módní přehlídku. Sobotní diskotéku pro nás připravil moderátor RÁDIA KISS. Nedělní slunečné počasí nás zlákalo k vycházkám a sportování, večer se pak konala romantická valentýnská večeře při svíčkách a hudbě, pro starší následovala diskotéka, mladší zhlédli film. V pondělí jsme navštívili Jurkovičův svět, což je unikátní stálá miniexpozice modelů rozhleden, prošli jsme se naučnou ministezkou, některé žáky snad prohlídka inspirovala k prázdninovým výletům. Naše aktivity přizpůsobujeme počasí, za deště využíváme hotelový bazén s vyhřívanou vodou, stolní tenis. Součástí areálu je i volejbalové hřiště a v okolí přehrady fitness stroje, na kterých utužujeme svá těla. I hezké ubytování a dobré jídlo přispívají k tomu, že se na ozdravném pobytu máme dobře.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Alena Berglowcová | Počet přečtení: 1843x