Návštěva Střední školy v Šilheřovicích

2. prosince 2013

Žákyně 9. ročníku měly možnost detailně se seznámit se studijním oborem kosmetické služby a kadeřník. Navštívily totiž Střední školu hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD v Šilheřovicích. Po krátké prohlídce školy, kde jsme měly možnost uvidět i pracoviště dalších studijních oborů – kuchařů, pekařů i analytiků potravin, jsme se podívaly na práci kosmetiček a kadeřnic. Kosmetičky pracují v kosmetickém salónu školy, zaměřují se na klasické i módní trendy líčení, ošetřování a očistu kůže, ostatní kosmetické úpravy obličeje a ošetření nehtů. Nechaly jsme si upravit obočí, nalakovat nehty, namasírovat ruce, dokonce jsme vyzkoušely i parafínový zábal. V kadeřnickém salonu nám dle našeho přání vlasy vyžehlili nebo zvlnily.
Na fotkách se můžete podívat, jak jsme si to užívaly.

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Jitka Magincová | Počet přečtení: 1125x