Nebuď Lama

5. dubna 2018

Žáci naší školy se zapojili do soutěže vyhlášené Městem Ostrava s názvem „Nebuď LAMA, buď eco-friendly“. Tato akce je součástí kandidatury Ostravy na Evropské zelené město 2020 a dvě vítězné školy mohou získat peníze na modernizaci školních budov. Děti v maximálně pětičlenném týmu měly za úkol natočit tříminutové video nebo připravit prezentaci, slideshow či animaci na jedno z daných ekologických témat. Každá škola se mohla soutěže zúčastnit se dvěma příspěvky, které bude hodnotit porota i veřejnost hlasováním na facebookových stránkách.
Za Vaše hlasy a podporu budeme velmi vděční,po otevření odkazu na facebooku si zvolte možnost zobrazit všechna videa, naše soutěžní příspěvky jsou Můj domácí recyklovaný výrobek - Stojánek na tužky a Co by EkoLAMA v naší škole nikdy nedělala. Až po jejich zobrazení se vám ukáže nabídka liků. Jeden like = jeden hlas.

Šikovným kameramanům i jejich týmům děkujeme.

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Novotná Iveta | Počet přečtení: 511x