Nejmladší talent

17. května 2013

Po celém světě, ale i v naší republice probíhají nejrůznějšími talentové soutěže. Ani my jsme nechtěli zůstat pozadu a vyhlásili jsme soutěž pro naše nejmladší žáky, žáky 1. a 2. tříd, s názvem Nejmladší talen.

Dvacítka zájemců předvedla své umění v rozmanitých disciplínách, převažovaly pěvecké a taneční výkony, objevili se i kouzelníci a také velmi talentovaný harmonikář. Celou soutěž bravurně uváděl předseda Žákovského parlamentu Radek Jablonovský z 8.A třídy. Porota měla těžké rozhodování, všechny výkony byly totiž obdivuhodné. Nakonec byl výhercem celé soutěže vyhlášen Adam Veverka z 1.A třídy, který skvěle zahrál několik skladeb na harmoniku. Druhé místo obsadil Richard Wilkus z 1.D, který se předvedl jako kouzelník. Na třetím místě skončila dvojice tanečnic – Kristýna Kašová a Valentina Apostolova ze 2.A. Byli jsme mile překvapeni, že máme mezi nejmenšími žáky tolik šikovných dětí.
Na fotografie z jejich vystoupení se můžete sami podívat.
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Jitka Magincová | Počet přečtení: 1176x