O "Den otevřench dveří " byl velký zájem

14. ledna 2009

V úterý 13.1.2009, jak už se stalo tradicí, proběhl na naší škole "Den otevřených dveří". Cílem akce bylo ukázat nejen rodičům budoucích prvňáčků, ale i další rodičovské veřejnosti moderní budovu školy splňující všechny normy EU, pochlubit se novým nábytkem ve třídách, dalšími interaktivními tabulemi, novými počítači a dalším materiálním zabezpečením, které nám pomáhá při zavádění a prohlubování nových metod výuky, které si žádá dnešní doba.
Po dokončení právě probíhající rekonstrukce objektu tělocvičen a bazénu v květnu 2009 tak bude škola zcela moderním pracovištěm po všech stránkách, což o sobě mnoho ostravských škol prohlásit nemůže. Vedení školy očekávalo zvýšený zájem rodičů o prohlídku, prezentaci, komentář. Skutečná vysoká účast však předčila všechny naše odhady. Hlavně v odpoledních hodinách jsme provázeli až 3 skupiny rodičů najednou.
Hojná účast veřejnosti je tak pro nás příslibem, potěšením, ale také závazkem nejen pro blížící se zápis dětí do 1. tříd.

.
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Petr Mikuš | Počet přečtení: 1571x