Obvodní kolo v basketbale dívek a chlapců

4. března 2016

2.3.2016 se již tradičně na naší škole konalo obvodní kolo v basketbale chlapců i dívek 8. a 9.ročníků.
V kategorii chlapců se mezi sebou utkali žáci ZŠ Gen.Píky, ZŠ Gen. Janka, ZŠ Matiční a ZŠ Datyňské z Vratimova. Pod vysokými koši jsme mohli vidět spoustu povedených akcí, přesných přihrávek a úspěšných střel jak z dvoubodové, tak tříbodové vzdálenosti. Mnohdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou a do posledních vteřin nebylo jasné, kdo vyhraje. V posledním zápase rozhodli o svém celkovém vítězství v celém turnaji kluci z Gen.Janka. Druhé místo obsadila ZŠ Matiční a z třetího místa se radovala ZŠ Gen.Píky.
V kategorii dívek proti sobě nastoupily školy ZŠ Gen.Janka, ZŠ Ostrčilova a ZŠ Nádražní. I dívky ukázaly, že jim basketbal není cizí, bojovaly o každý míč i koš a nechaly na hřišti srdce. Nakonec se z celkového vítězství radovala ZŠ Nádražní, na druhém místě se umístila ZŠ Matiční a třetí příčka patřila ZŠ Gen. Janka.
Z každé kategorie postupují první dvě školy do dalších kol. Gratulujeme.

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Dostalová Martina, Tabášek Kamil | Počet přečtení: 1221x