Ovoce a zelenina 1. A

31. října 2019

Chodíme už skoro dva měsíce do školy. Poznáváme nové kamarády, učíme se číst, psát, počítat, zpíváme, kreslíme i cvičíme. A to všechno dohromady jsme v minulém týdnu dělali v různých předmětech, ale vše se týkalo ovoce, zeleniny a zahrádky. Rozlišovali a třídili jsme jednotlivé druhy ovoce a zeleniny, ochutnávali jsme je, ale také počítali, četli jsme si příběhy, zpívali písničky o zahradě i podzimu. Mnozí z nás viděli poprvé kaki, liči, zkusily jak chutná kiwi nebo citrón.  Také koláž z různých druhů potravin ve tvaru jablka nebo hrušky se nám povedla. A nebylo to vůbec jednoduché, protože jsme nejprve museli obrázek najít, vystřihnout a nalepit tak, aby se nám obrázek povedl. A jak? To se můžete podívat.

Děti z 1.A

Ovoce a zelenina - fotogalerie