Podpora ČESKÉHO JEŽÍŠKA 2010

11. prosince 2010

Ve čtvrtek 9. prosince jsme se zapojili do celorepublikového projektu na podporu ČESKÉHO JEŽÍŠKA. Děti z 1. stupně a okolních školek,celý týden připravovali dopis Ježíškovi. Ti nejmenší kreslili obrázky co si přejí pod stromeček a ti větší to krasopisně napsali.
V 15.00 hodin jsme se všichni setkali před naší školou, abychom je spolu s rádiem Impuls a ostatními dětmi po celé republice ve stejnou dobu vypustili k nebi.
Předcházela však tomu ochota žáků deváté třídy. Již tradičně, pod vedením pana ředitele, hodinu před začátkem akce nafukovali balónky pro děti a navazovali na něj dopisy od mladších spolužáků. Práce bylo dost a proto jsme byli rádi, že na pomoc nám přišla i paní sekretářka. Díky jejich společné práci se vše stihlo a jakmile v 15.15 hodin začlo na stanici Impuls odpočítávání, měly již všechny děti v ruce svůj balónek s dopisem. Společně je vypustily a teď jen doufají, že se jim přání vyplní. Akce se nám vydařila i díky počasí. Pokud jste tam nemohli být, nakoukněte do fotogalerie.

Přehled starších článků | Autor: Ing. Jarmila Mertová | Počet přečtení: 1426x