Projekt EU - Přes hranice za sportem

27. června 2014

Dne 13.června 2014 se konal poslední výlet do Polska (Ratiborz). Konalo se ukončení projektu Přes hranice za sportem. Ráno jsme se vypravili společně se základní školou Gajdošovou autobusem směr Polsko. V autobuse jako vždy nechyběla legrace. Všichni už se znali z předchozí akce (v Koutech nad Desnou a Istebna ), kde jsme strávili mnoho krásných společných chvil. Když jsme dorazili do Ratiboře, tak jsme se vydali k Ratibořskému zámku, kde jsme měli domluvenou prohlídku. A protože kromě Poláků skoro nikdo nerozuměl, tak musel překládat pan učitel ze ZŠ Gajdošové. Zámek byl opravdu zajímavý a hezký. Všem se tam líbilo, protože venku bylo horko a uvnitř byl chládek. Po prohlídce nás čekalo rozloučení s celým projektem v nedalekém kulturním domě, které připravili žáci Ratibořského gymnázia 2. Bylo vidět, že to každého bavilo a každý si to užil naplno. Poláci si opravdu dali záležet. Pak nás čekal oběd. Po obědě pro nás přijel autobus a jeli jsme do Ostravy. Po příjezdu jsme se rozloučili s žáky ZŠ Gajdošové a šli jsme domů.

Fotky zde.
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Jan Lapčík | Počet přečtení: 1037x