Sbírka brýlí na základní škole Gen. Píky

25. února 2014

Na podzim jsme sbírali starší a nepoužívané brýle pro sdružení ADRA. Na svých webových stránkách napsali tento článek o naší škole.

Rádi bychom touto cestou poděkovali základní škole Gen. Píky za sbírku brýlí, ke které se připojili. Brýle budou v optikách změřeny, abychom měli konkrétní parametry pro uživatele našich zařízení, a potom poputují k dětem (dětské centrum Domeček a nemocnice) a k seniorům (do domovů pro seniory a do nemocnic). Moc si Vážíme jak podpory ze strany vedení školy, tak podpory studentů, kteří se do této akce zapojili. Patří jim obrovské díky, protože tato nezištná pomoc udělá obrovskou radost a úsměv několika lidem, kteří strádají jak už citově anebo materiálně.
Nečekali jsme, že k nám doputuje tolik brýlí. Je úžasné, kolik práce si dala škola jak s výběrem brýlí, tak i s propagací této myšlenky mezi studenty. Velmi nás hřeje u srdce fakt, že mladí lidé umějí a chtějí nezištně pomáhat!
Přeji studentům této školy mnoho úspěchů jak už při studiu, tak i v životě.
Děkujeme za pomoc.
Za kolektiv DC ADRA Ostrava