Školní hřiště pro všechny

11. června 2009

Pojďte využít naší nabidky a využijte bezplatně školní hřiště ke sportování. No a pokud zapomenete doma sportovní náčiní, nebo ho nemáte, můžete si ho půjčit od správce hřiště.
Hřiště lze využít pro: basketbal, volejbal, nohejbal, vybíjenou, fotbal, přehazovanou, lehkou atletiku, softbal, badminton, tenis.
Vše může samozřejně fungovat za určitých podmínek.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD VEŘEJNÉHO ŠKOLNÍHO SPORTOVNÍHO HŘIŠTĚ

Provozní doba: duben - říjen
                             Pondělí až pátek  8.00 – 20.00 hod.
                             Sobota, neděle    8.00 – 20.00 hod
                             Svátky                    8.00 – 20.00 hod.

Mimo tuto dobu je možný komerční pronájem ve vyhrazené době pouze po souhlasu provozovatele. ( Základní škola Gen. Piky 13A, PO - tel : 596 612 102).
Během školního provozu  (8.00 – 15.30 hod.)
je areál přístupný omezeně, na jednotlivých sportovištích je upřednostněna výuka ZŠ Gen. Piky, ZŠ Waldorfská a SŚ Waldorfská)

Hřiště mohou využívat děti, děti s rodiči a mládež bezplatně jednotlivě i organizovaně. Děti do 6 let pouze v doprovodu rodičů.

Sportovní náčiní ( míče, sítě apod. ) škola půjčuje za podmínek stanovených v PRAVIDLECH VÝPŮJČKY  (viz níže), která jsou k dispozici u asistenta školního hřiště.

KAŽDÝ ÚČASTNÍK JE POVINEN:
– na sportovní plochu vstupovat pouze ve sportovní obuvi,
– respektovat pokyny správce hřiště,
– chovat se slušně a ukázněně tak, aby neohrožoval ostatní a ani sám sebe,(škola ani správce hřiště neodpovídá za bezpečnost návštěvníků. Vstup do areálu je na vlastní nebezpečí!!!!!
– dodržovat čistotu, pořádek a neničit zařízení (v případě poškození, nebo zničení bude škola vymáhat náhradu),
– nahlásit vzniklou škodu neprodleně provozovateli.

JE ZAKÁZÁNO:
– vodit na sportoviště zvířata,
– vstupovat na hřiště při dešti, sněhu a náledí
– kouřit, konzumovat alkoholické nápoje, užívat omamné látky, rozdělávat oheň
– užívat herní a sportovní zařízení při zjištěném poškození,
- vstupovat do areálu pokud jsou brány uzavřeny

Důležitá telefonní čísla:
Hasiči .........................................................150
Policie..........................................................158
Záchranná služba.......................................155
Městská policie............................................156
Integrovaný záchranný systém...................112

V Ostravě dne 5. 6. 2009                                           Mgr. Jan Veselý, ředitel školy

PRAVIDLA VÝPŮJČKY SPORTOVNÍHO NÁČINÍ  PRO NÁVŠTĚVNÍKY VEŘEJNÉHO HŘIŠTĚ

Výpůjční doba:
Červen 10.00 – 18.00 hod SO, NE
červenec 10.00 – 18.00 hod denně
srpen 10.00 – 18.00 hod denně
září 10.00 – 18.00 hod SO, NE

Sportovní náčiní ( míče, sítě, rakety apod. ) je možné si ZDARMA zapůjčit u sportovního asistenta školního hřiště za těchto podmínek:

1. Zájemce o zapůjčení sportovního náčiní předloží sportovnímu asistentovi svůj identifikační doklad (OP, průkaz ZP apod.) popř. u osob mladších 15 let (bez dokladu) nahlásí jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu.

2. Tyto údaje asistent zapíše do výpůjční knihy vč. druhu sportovního náčiní a doby výpůjčky.

3. Zájemce, který si sportovní náčiní vypůjčí se stává osobou zodpovědnou za vypůjčenou věc.

4. Sportovní asistent bude v době výpůjčky dohlížet na chování dětí a mládeže a komunikovat s návštěvníky.

5. Zapůjčené sportovní náčiní vrací zájemce osobně po skončení doby výpůjčky sportovnímu asistentovi, který o tom provede zápis ve výpůjční knize.

6. V případě poškození sportovního náčiní sepíše Zápis o poškození věci
u asistenta školního hřiště.

V Ostravě dne 5. 6. 2009                                     Mgr. Jan Veselý, ředitel školy

Přehled starších článků | Autor: Ing. Jarmila Polašová | Počet přečtení: 2010x