Školská futsalová liga - chlapci

19. listopadu 2015

Naši mladší a starší žáci se zapojili do1.kola školské futsalové ligy pořádané fotbalovou asociací. Mladší žáci měli velmi těžký los. Pořádající, věčný rival, ZŠ Zelená a fotbalová škola ZŠ Šoupala jsou velmi dobrými týmy pro naše kluky. Ti se ovšem losu nelekli a s prvním soupeřem ZŠ Gen.Janka se nepárali a zvítězili 4:0. Pak přišla Šoupalka. Celkem vysoká prohra 1:6 naše kluky nezlomila, protože věděli, že poslední zápas s domácím mančaftem rozhodne o druhém postupujícím. Zápas byl velmi vyrovnaný a bojovný, kde každé z mužstev hrálo chvíli hlavní roli. Kluci bojovali a nenechali soupeřovi žádný centimetr zadarmo. Bohužel v závěru utkání se štěstí přiklonilo na stranu domácích a naši „ borci“ prohráli 1:2. Nepostoupili jsme, ale z fotbalového hlediska se dalo na co dívat. Hlavně na šestku šesťáků (Ritter, Koukal, Buryan, Bernatský, Radvanský, Kaloč).
Starší žáci to měli, z hlediska losu, jednodušší. Ve skupině jsme byli tři a z toho dva postupují do dalšího kola. Hráli jsme až druhý zápas a po zhlédnutí prvního zápasu, 0:22 pro Nádražní, jsme měli postup na dosah. Pouze se jednalo jestli z prvního nebo druhého místa . Soupeře, ZŠ Logopedickou, jsme nešetřili, ale dali jsem jim pouze 21 gólů, což se nám stalo v závěru turnaje tak trochu osudným. Na ZŠ Nádražní jsme vlétli a ukázali jim, poločasovým výsledkem 5:3, že umíme hrát futsal, ale v druhém poločase jsme jim ukázali, že jsme ho zase zapomněli hrát a pomohli soupeři srovnat konečné skóre na 7:7. No, a protože jsme dali o ten jeden gól méně, tak jsme celkově skončili na druhém, ale postupovém místě. Blahopřejeme.

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Kamil Tabášek | Počet přečtení: 973x