Slavnostní ocenění žákovských osobností a kolektivů

10. června 2012

Rada města Ostravy u příležitosti Dne dětí ocenila žákovské osobnosti a žákovské kolektivy za vynikající výsledky v různých oborech činnosti. Mezi jednotlivci a čtyřmi kolektivy byli oceněni také žáci naší školy.

Žáci přebírali ocenění v Divadle loutek 5. června 2012 z rukou vedoucí oddělení školství MMO Marty Szücsové a ředitele ZŠ Zelená PaedDr. Aleše Koutného. Součástí slavnostního předávání ocenění bylo i divadelní představení Láska s červeným nosem.

Ocenění žákovská osobnost 1. stupně ZŠ získala Hana Urbancová, žákyně 5.B třídy, za výjimečné výsledky v matematických soutěžích a reprezentaci školy v recitaci, také za  aktivní práci ve školním parlamentu. V letošním roce postoupila v Matematické olympiádě do okresního kola, kde se z celkového počtu 60 matematicky nadaných dětí umístila na vynikajícím 2. místě.

Mezi žákovskými osobnostmi 2. stupně ZŠ jsme také měli zastoupení – Marii Kilarovou, žákyni 9.B třídy. Toto ocenění získala za výjimečné výsledky v oblasti sportu – ve sportovním jachtingu,  reprezentaci školy v recitačních a vědomostních soutěžích a za aktivní působení v Dětském pěveckém sboru Melodie.

Ocenění mezi žákovskými kolektivy získal náš Žákovský parlament, který má 22 členů.
Kolektiv svými aktivitami hlavně v rámci charitativních projektů přispívá k dobrému jménu celé školy.

Dole na stránce si můžete stáhnout prezentaci a nakouknout jak jim to všem slušelo.

Všem oceněným srdečně gratulujeme!!!

Soubor ve formátu video/wmv

Ocenění 2012