Super zážitek ve vlnách anebo plavky plné písku

9. září 2012

Dnes ráno nás překvapila zatažená obloha. Podle domácích se to prý stává jednou za 10 let. Přesto jsme vyrazili mikrobusem na vzdálenější, nicméně rozlehlejší pláž, na které bylo daleko víc atrakcí, než na té naší. Třeba na jízdu na banánu se těší většina našeho kurzu. Na místě nás ale překvapily vysoké vlny, díky kterým bylo zakázáno se koupat. Nezbývalo tedy, než se vydat nazpátek do Černomorce na naši „ osvědčenou“ pláž. Vlny zde byly přece jen menší. Málokoho odradilo chladnější počasí a první kroky proto směřovaly do vln. S přibývajícím časem se začalo na obloze vyjasňovat a paradoxně se zvětšovaly i vlny, na kterých se ale úžasně plavalo, skákalo, prostě blblo. Odpoledne už to bylo fakt „ hustý“, nicméně ostřílení mořští vlci a vlčice ( tím myslíme pedagogický doprovod) dovádějící žáky bedlivě střežili. Je třeba říci, že někteří jedinci z vody téměř nevylezli. Jedině snad když přijely čerstvé croissanty z pekárny přímo na pláž a všichni měli hlad a potřebovali se najíst. Pak zase hup do vln a užívat si to. Čas utíkal jako šílený a pomalu byl čas se zvedat a jít na večeři.

Opět nás čekala výborná večeře. Tentokrát to byla hustá zeleninová polévka, karbenátky na roštu s hranolky a jako desert žlutý meloun. Někteří sice trochu „fifrali“, ale většina to doslova zblajzla. U vody totiž pořádně vyhládne!!! Večer jsme se všichni jako už tradičně prošli po obchůdcích, dali si výbornou zmrzlinu a šli na pokoje. Do večerky, která je ve 22 hodin zbývá ještě trochu času.

Už se těšíme na další den a jízdu na banánu.

Fotky z dnešního dne naleznete ve fotogalerii.

Přehled starších článků | Autor: Jan Veselý | Počet přečtení: 1540x