Úspěch našich herců z řad žáků v mezinárodní soutěži

26. května 2014

Vše to začalo 19.02., kdy byl na naší škole vyhlášen herecký konkurz, během něhož jsme hledali herce na obsazení rolí do připravovaného filmu o našem městě v anglickém jazyce. První natáčení den se konal již 25.02. Celý štáb se pohyboval v centru města, postupně jsme prošli od Vodního světa Sareza, přes Komenského sady a Novou Radnici až na Masarykovo náměstí. Natáčecích dnů bylo hned několik, protože jsme chtěli v našem videu představit mnoho zajímavých míst, která u nás v Ostravě máme. Po natočení veškerých scén nastala druhá fáze, během které bylo zapotřebí natočená videa sestříhat, poskládat dohromady, přidat titulky a to vše doplnit o píseň na pozadí. Veškeré tyto kroky jsme zvládli a videopohlednici jsme odevzdali v zadaném termínu.
A je to tady! Po měsíci a půl čekání dorazily výsledky. Naše škola se umístila na krásném 7. Místě ve své kategorii, do které spadali žáci 8. A 9. Tříd základních škol. V této kategorii bylo uveřejněno celkem 23 soutěžních videí.
Celému týmu blahopřejeme k opravdu velkému úspěchu a držíme palce při dalších aktivitách spojených s anglickým jazykem.

Ocenění našich žáků možno stáhnout dole!!!

Soubor ve formátu application/pdf

Úspěch našich herců z řad žáků v mezinárodní soutěži- diplom

Typ souboru: *.pdf | Velikost souboru: 91KB | Počet stažení: 218x

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Zuzka Onderková | Počet přečtení: 850x