Úspěchy- mimiškolní aktivity

2. září 2011

Veronika Němcová, žákyně 6.A
Zájmová činnost:  judo
Kde:  TJ Mittal Ostrava
Úspěchy: 
rok 2008 - benjamínek
MC Bohumín – 2.místo
Velikonoční turnaj Karviná – 3.místo
Májový turnaj Český Těšín – 3.místo
MC Karviná – 2.místo
Krajský pohár Opava – 3.místo
Pohár starostky Dobré – 3.místo
Vánoční turnaj TJ Mittal Ostrava – 2.místo

Rok 2009 – benjamínek
MC Třinec – 1.místo
VC Hodonín – 2.místo
VC Uherský Brod – 1.místo
MC Karviná -1.místo
Pohár Euroregionu Beskydy – 2.místo
Zimní pohár Hranice – 2.místo
Slezský pohár Opava – 2.místo
MC Bohumín – 3.místo 
Velikonoční turnaj Karviná – 1.místo
Májový turnaj Český Těšín – 3.místo
MVC Michalovce – Slovensko – 2.místo
Krajský pohár Karviná – 1.místo
VC Mittal Ostrava – 4.místo
MC Bohumín – 1.místo
MC Karviná – 2.místo
Pohár starostky Dobré – 1.místo
Vánoční turnaj TJ Mittal Ostrava – 3.místo

Rok 2010 – benjamínek
MC Třinec – 1.místo
VC Veselí n.M. – 3.místo
MC Karviná – 2.místo
Pohár Euroregionu Beskydy – 3.místo
Slezský pohár Opava – 2.místo
MC Bohumín – 1.místo
MC Karviná – 2.místo
Pohár Osvobození Tvrdoni – 1.místo
VC Hulín – 2.místo
MVC Michalovce – Slovensko – 1.místo
MC Studénka – 2.místo
MC Karviná – 1.místo
VC Prostějov – 1.místo
VC Ostrava – 1.místo
Pohár primátorky Frýdku Místku – 1.místo
MC Štramberk – 2.místo
BENAPO CUP Tvrdonice – 3.místo
Krajský pohár Opava – 2.místo
MVC Martin – Slovensko – 1.místo
MC Bohumín – 1.místo
Mistrovství Moravy v Uherském Brodě – 1.místo
Benjamínek roku 2010 oddílu TJ Mittal Ostrava

Rok 2011- mladší žákyně
MC Třinec – 1.místo
Těšínský turnaj žáků – 1.místo
Český pohár v Ostravě – kvalifikace na MČR - 3.místo
Český pohár v Jablonci nad Nisou – kvalifikace na MČR - 5.místo
Český pohár v Hranicích – kvalifikace na MČR – 4.místo
Pohár Osvobození Tvrdonic – 1.místo
MC Karviná – 3.místo
MVC Kroměříž - 2.místo
Májový turnaj Český Těšín – 2.místo
VC Ostrava – 2.místo
Slezský pohár Opava – 3.místo


 










 

 

 

 


























Marie Kilarová, žákyně  9.B 
zájmová činnost: jachting
kde: 
YC Baník Ostrava - jachting
úspěchy:  rok 2008
                   Moravský pohár - mladší žákyně 2.místo
                   Moravskoslezský pohár - mladší žákyně 1.místo
                   Hornický kahan - mladší žákyně 2.místo
                   Regata na Velkém Dářku - mladší žákyně 2.místo
                   Mistrovství Slovenska – ml. olymp. naděje 2. místo
                   Ikamont cup – 3. místo
                   Cena Borsodchemu – 3. místo
                   Poslední réčko v Kroměříži – 1. místo 

                   rok 2009
                  Jarní rozcvička v Otrokovicích – 3. místo v absolutním pořadí
                  Jarní závody na Hlučínském jezeře – 2. místo v absolutním pořadí
                  Jachtařské závody v Otrokovicích - 3.místo v lodní třídě Optimist
                   Pohár Olešné – 8. místo v absolutním pořadí, 1. místo – dívky
                   Velká cena YC Lipna – 18. místo v absolutním pořadí, 4. místo starší     žákyně
                   Pohár Jedovnice – 5. místo v absolutním pořadí, 2. místo dívky 
                   Májový pohár -  závod konaný na Vysočině – rybník Velké Dářko- 3.místo v kat. dívky
                   Sokolská regata – moravský pohár konaný na štěrkovně v Tovačově- 3. místo v kat. dívky
                   Pohár Radegastu- moravský pohár - Žermanice - 3. místo v absol. Pořadí
                   Závod mladých nadějí – Velké Dářko 2.místo v kat. dívky
                   Interpohár – Žermanice – závod týmu olympijských nadějí 1. místo 
                   
                   Interpohár – mez. závod – Oravská přehrada 17. místo v absol pořadí – 2 dívka z ČR
                   Liptovský pohár- mezinárodní závod – Liptovská Mara 12. místo v absol. poř. – 3.dívka z ČR 
                   Olešná regata – moravský pohár – Olešná přehrada 2. místo v absol. pořadí

                   Interpohár – mez. závod konaný v PL – jezero Tresná 3.místo v kat. dívky – 1.dívka z ČR 
                   Ikamont Cup – oblastní přebor – Hlučínské jezero 3.místo v absol. poř
                   Cena Borschodchem – moravský pohár – Hlučínské jezero 2.místo v kat. dívky
                   Krajský přebor – Kroměříž  2.místo v kat. dívky 
                   Interpohár – PL – Rybnik 4.místo v kat.dívky – 1.dívka z ČR 
                   Poslední réčko – JNS Otrokovice 2.místo v absol. poř. 

                   Interpohár – mez. závod konaný v PL – jezero Tresná 3.místo v kat. dívky – 1.dívka z ČR
                   Ikamont Cup – oblastní přebor – Hlučínské jezero 3.místo v absol. poř
                   Cena Borschodchem – moravský pohár – Hlučínské jezero 2.místo v kat. dívky
                   Krajský přebor – Kroměříž  2.místo v kat. dívky
                   Interpohár – PL – Rybnik  4.místo v kat.dívky – 1.dívka z ČR 
                   Poslední réčko – JNS Otrokovice 2.místo v absol. poř.

Celkové umístění v žebříčku za sezonu 2009 10. místo v ČR v absol. pořadí

další charakteristika: spolehlivá, pracovitá, patří mezi nejlepší žáky třídy, kromě výborných výsledků ve škole je i výtvarně a   hudebně nadaná
































Kristýna Kubíčková, žákyně 9.B 
zájmová činnost: tanec
kde: TŠ K + K Labyrint Ostrava
úspěchy:  rok 2009 
                   World Championships – Liberec 13.-15.11 2009
                   Synchro Dancing – Juniors – formations – 1. místo 
                   Special couple dance formation – Juniors – small group – 2.místo
                   Latin Show Teams – Juniors – duos – 2.místo
                   Latin Show Teams – Juniors – formations – 3.místo
                   Latino Show Teams – Juniors – solo – 4.místo
                   Latin Show Teams – Juniors – small groups – 4.místo
                   Salsa – Juniors – couples- 7.místo
                   Regionální postupové kolo-Karviná: 
                   LATINO SHOW-FORMACE-JUNIORS-2.MÍSTO 
                   Pohárová soutěž TaPŠ ILMA-Jablonec nad Nisou:
                   LATINO SHOW-FORMACE-JUNIORS-1.MÍSTO
                   LATINO SHOW-MALÉ SKUPINY-JUNIORS-1.MÍSTO
                  SYNCHRO DANCE-FORMACE-JUNIORS-1.MÍSTO
                   Mistrovství Moravy-Bohumín:
                   LATINO SHOW-EXTRALIGA-FORMACE-JUNIORS-2.MÍSTO
                   Mistrovství České republiky-Tábor:
                   LATINO SHOW-EXTRALIGA-FORMACE-JVK-3.MÍSTO
                   LATINO SHOW-MALÉ SKUPINY-JVK-1.MÍSTO
                  SYNCHRO DANCE-FORMACE-JVK-1.MÍSTO
další charakteristika: přátelská, oblíbená v kolektiv, ochotná

Tomáš Herák, žák 5.B 
 
zájmová činnost: sport
kde: FC Baník Ostrava
úspěchy: reprezentace náší země a města v mnoha zemích Evropy
                  - od r. 2006 hraje za starší ročník:
                  Mezinárodní turnaj (Trenčín)- vyhlášen nejlepším hráčem turnaje
                  Účast na 36 turnajích (z toho18x nejlepší hráč, 2x nejlepší střelec) 
                  Kapitán mužstva
                  V roce 2009 mezinárodní turnaj (Francie) - 3.místo
další charakteristika: snaživý, v kolektivu oblíben,dobrý prospěch
 

Natálie Myslivcová, žákyně 8.B
zájmová činnost:
tanec
kde:         taneční klub Akcent Ostrava
úspěchy: 
Mistrovství Moravy Show dance:  formace "Škola kouzel v Bradavicích" (extraliga) - 1. místo
Disco dance:  formace "Bonduell" (extraliga) - 1. místo
MČR disco formace 1. místo
malá skupina 1. místo
Mistrovství Evropy- Bělehrad show dance
Mistři Evropy - 1. místo - formace "Škola kouzel v Bradavicích"
Mistři Evropy - 1. místo - malá skupina "Na smetišti":
MČR v Berouně - show dance sóla, dua, MS duo show dance-bob a bobek 4. místo
Mistrovství ČR Disco Dance - Praha sólo-4. místo
Mistrovství světa disco dance: formace 1. místo
malá skupina 1. místo
duo 4. místo 



           
    






 

Přehled starších článků | Počet přečtení: 14105x


Partneři naší školy

Další informace

Partneři naší základní školy Gen. Píky

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola Ostrava
Gen. Piky 13A
příspěvková organizace
Ostrava, 702 00

IČ:      709 339 28
IZO:  102 508 119
Tel.:  596 612 102
Fax:  596 637 257

sekretariat@zsgepiky.cz
www.zsgepiky.cz
 

Další informace