Úspěšný Den s basketbalistou Washington Wizards JANEM VESELÝM

11. června 2012

V pátek dopoledne navštívil Jan Veselý, hráč Washingtonu Wizards základní školu Generála Píky v Ostravě. Honza je od loňského roku patronem mládežnického basketbalu společně s Katkou Elhotovou, hráčkou USK Praha.

Téměř se zvoněním vstoupil Honza do tělocvičny, kde na něj čekali žáci prvního i druhého stupně. Čekal jej bouřlivý potlesk, po kterém dostali žáci několik otázek na téma basketbal, NBA atd. Z odpovědí bylo patrné, že se děti zajímají o basketbal a Honzovo působení v zámořské NBA. Dva žáci školy pak měli možnost vyzvat Honzu na střelbu trestných hodů. Souboj to byl litý a Honza v něm našel přemožitele. Daniela Galusová a Jakub Dombek si na památku odnesli dárek v podobě trička.

Pak byly na pořadu otázky, směřované na Honzu. Na co se děti ptaly? Třeba na to kolik měří, jak má velkou nohu, kolikrát denně trénuje či v kolik hodin chodí spát. Po zhruba 20 minutách následovala autogramiáda. Honza byl najednou v obležení dětí, které chtěly mít podepsanou fotku. I mnohé paní učitelky si z autogramiády odnesly úlovek.

Pak si přišli na své ti, kteří se s Honzou chtěli vyfotit. Vyšly z toho moc pěkné fotografie, které naleznete v naší fotogalerii.

Honzovi bychom chtěli moc a moc poděkovat za to, že si udělal ve svém náročném programu čas a přišel mezi nás a taky za trpělivost, kterou měl při podepisování 400 fotek a následném focení. Honzo děkujeme!!!

Přehled starších článků | Autor: Mgr. Jan Veselý, ředitel školy | Počet přečtení: 1982x