Uteklo to jako voda

27. července 2011

Devět let na naší škole uteklo žákům jako voda a nastal čas na závěrečné rozloučení a konečně prázdniny. Těšili  se určitě všichni.  Jen deváťáci jsou jako každým rokem trochu na rozpacích. Těší se, že vyrazí na střední školy a že jim začíná skvělý život. Netuší, že se budou muset ještě více učit, že budou muset být mnohem více zodpovědní a že se nebudou setkávat se svými dnes už bývalými spolužáky. Někteří však měli slzy na krajíčku, takže nám je jasné, že asi tuší, že jim končí bezstarostný život ...... My učitelé se však o ně nebojíme, víme, že jsme je do života dobře připravili a že se určitě neztratí ! ! ! !

Nakoukněte jak jim to slušelo !!

Na fotografiích naleznete také žáky, kteří byli letos oceněni za mimořádné výkony, příkladné chování  apod.

Přehled starších článků | Autor: Jarmila Mertová, Ing. | Počet přečtení: 1838x