Večerní divadelní představení EDITH A MARLENE

8. prosince 2016

Naše škola dbá o kulturní rozvoj žáků nejen v rámci vzdělávání, ale zařazuje netradičně večerní představení. V úterý 22. 11. 2016 se žáci naší školy opět vydali za kulturou. Navštívili Divadlo Jiřího Myrona a zhlédli muzikálové představení „EDITH A MARLENE“. Strhující hudební drama o životech dvou velkých osobností 20. století. Drobná Edith Piaf si podmanila Paříž, božské Marlene Dietrich se klaněl Hollywood. Obě si získaly celý svět. Ve skutečnosti se tyto dvě ženy potkaly jen na pár chvil. Jedna dokázala svět uhranout svým herectvím, druhá dojmout nádherným zpěvem. Z jejich setkání i životních osudů vznikl příběh plný kontrastů, ženských emocí a nádherné hudby. Inscenace Janusze Klimszy se právem stala jedním z hitů posledních sezón. Muzikál vykouzlil na tvářích zúčastněných úsměvy, z divadla žáci i rodiče odcházeli nadšeni a příjemně naladěni. Již nyní plánujeme další večerní představení.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Ljuba Konečná | Počet přečtení: 693x