Velikonoce 2017

21. dubna 2017

Velikonoce na ZŠ Gen. Píky 13A
Slunce volá na sněženku, podívej se, jak je venku.
Slunce volá do oken, děti, pojďte ven.
Příroda se pomalu probouzí po dlouhé zimě, všechno se zelená, kvete. Je tady konečně jaro. K jaru patří Velikonoce. Žáci naší školy společně se svými pedagogy, rodiči i prarodiči vyrobili nejrůznější ozdoby, které k Velikonocům patří. Při vstupu do školy nás všechny upoutá Velikonoční výstavka plná zajíčků, slepiček, kraslic. Šikovní rodiče i prarodiče upekli voňavé beránky a další dobroty, které mohli všichni ochutnat odpoledne při příležitosti jarních třídních schůzek. Pokud se rodičům výstavka líbila a byli spokojeni s ochutnávkou, mohli přispět na dobročinné účely. Tyto peníze budeme věnovat v rámci projektu Erasmu+, kterého se naše škola účastní.
Kratičkou básničkou jsme zahájili velikonoční výstavu žákovských prací a nezbývá než poděkovat všem, kteří se na výstavce podíleli. Přejeme Veselé Velikonoce a bohatou pomlázku.

Financováno z programu Evropské unie Erasmus+

Fotky zde: