Závěrečné pěvecké soustředění

28. května 2013

Minulý týden se sboristé vrátili z pěveckého soustředění v Beskydech, které se konalo ve dnech 21.- 24. května.

Po celé čtyři dny se pilně zpívalo, docvičovalo a pilovalo to, co se nestihlo ve škole. Skloubit sbor, sóla a hudební doprovody bylo pro všechny hodně náročné, obzvlášť pro menší děti, ale nakonec se spojenými silami vše dotáhlo až do zdárného konce. Troufáme si říci, že se na koncert mohou posluchači opravdu těšit. Přestože je počasí letos vrtkavé, nevypočitatelné, měli jsme vlastně velké štěstí. Takže jsme využili pěkného počasí a odpoledne hurá do přírody!

Jedno odpoledne k nám zavítali i někteří bývalí členové sboru, aby si s námi zazpívali nejen na soustředění, ale i na koncertě. Je milé, a vážíme si toho, že se k nám rádi vrací.

Poslední večer si děti program připravily sami. Nejenže všechny pobavil, ale všichni jsme se i hodně nasmáli. Poslední den nás některé dojal až k slzám. Dojímavé byly vzájemné vztahy mezi dětmi různého věku. Dokázali si spolu povídat, pomáhat si a třeba i společně tančit. Nezapomenutelné…. Věříme, že se všem pobyt velice líbil a že na tyto neopakovatelné zážitky jen tak všichni nezapomeneme.

Soustředění se uskutečnilo za finanční podpory grantu Moravské Ostravy a Přívozu, za což jim patří velký dík.

Jak děti tyto dny prožily, si prohlédněte ve fotogalerii.
Přehled starších článků | Autor: Mgr. Boháčová Dana | Počet přečtení: 999x