8. ročník soutěže Řemeslo má zlaté dno

1. března 2017

  V Kulturním domě K-TRIO ve spolupráci s odbornými učilišti a středními odbornými školami proběhla interaktivní soutěž zaměřená na řemeslné a odborné činnosti, jejímž hlavním cílem je zapojení žáků devátých tříd základních škol. Za naši školu soutěžila dvě šestičlenná družstva a žáci plnili jednotlivé soutěžní úkoly v praktických, odborných i vědomostních programech zaměřených na řemeslné a odborné činnosti. Vyzkoušeli si, jak se míchají nápoje, dělají palačinky, lakují nehty, přilepují kachličky… I když se naše družstva neumístila mezi třemi nejlepšími, podala velmi dobré výkony.
Žáci formou soutěže získali lepší přehled a konkrétněji poznali zaměření učebních oborů a odborných středních škol v ostravském regionu.
Podívejte se na několik fotografií, jak si žáci vedli na stanovištích.

Přehled starších článků | Autor: Mgr.Jitka Magincová | Počet přečtení: 993x


Partneři naší školy

Další informace

Partneři naší základní školy Gen. Píky

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola Ostrava
Gen. Piky 13A
příspěvková organizace
Ostrava, 702 00

IČ:     709 339 28
DIČ : CZ 709 339 28
IZO:   102 508 119
Tel.:   596 612 102
Fax:   596 637 257

sekretariat@zsgepiky.cz
www.zsgepiky.cz
 

Další informace