Výpis všech článků

Sbírka pomoci pro obyvatele zasažených oblastí

Milí rodiče, milí žáci,

rádi bychom Vám poděkovali za vše, co jste donesli do školy pro sbírku pomoci obyvatelům oblastí, které zasáhlo tornádo.

Vyhlášení výsledků sportovního dne

Výsledky 1. stupně po třídách ze sprotovního dne školy naleznete pod tímto odkazem

PŘEVZALI JSME MEZINÁRODNÍ OCENĚNÍ

Závěrem června se zástupci Ekotýmu vypravili do Prahy, kde v rámci slavnostního ceremoniálu převzali certifikát opravňující naši školu užívat titul Ekoškola další tři roky.

Sbírka materiální i finanční pomoci pro obyvatele zasažených oblastí

Vzhledem k událostem, které se udály před 2 dny na jihu Moravy, vyhlašuje naše škola sbírku materiální i finanční pomoci pro obyvatele zasažených oblastí. Další informace naleznete pod tímto odkazem.

Bezpečnost dětí o letních prázdninách

V období letních prázdnin převážná většina z nás mění svůj obvyklý denní režim, na který jsme zvyklí po zbývající rok. Více cestujeme, vyrážíme na dovolené, posíláme děti na tábor. V tomto období, stejně jako po celý rok, bychom neměli zapomínat na bezpečí našich dětí. V následujícím textu připomeneme několik rad, jak dostatečně dbát na zajištění dohledu nad dětmi.

Turistický kroužek - závěrečný výšlap

V sobotu 19.6 se vydal náš turistický kroužek na poslední trasu v naší cestě k dobytí Everestu. Cíl byla Velká Prašivá (843m.n.m). Trasa místy náročná, místy strmá, ale především v těch velkých vedrech klobouk dolů i tupé nad všemi, kteří se dostali k cíli, jelikož teplota byla opravdu vysoká. 

Kozí farma 3.A a 3.B

V úterý 15. 06. 2021 navštívily třídy 3.A a 3.B Kozí farmu v Havířově. Děti zde strávily příjemné dopoledne s hospodářskými zvířaty: krávou, koněm, kozami a kozlem Dílí, slepicemi, husami, kachnami, včelkami, kočkami a psem. 

Výlet na kozí farmu

V pondělí 14.6. 2021 se vypravila 1. B a 2. A na Kozí farmu do Havířova. Čekala na nás paní Šárka, paní Ivana a slečna Natálie, které nás seznámily se životem na farmě. Některé děti snad poprvé v životě viděly zblízka kozu, krávu, koně, ale také slepice, včelky. 

Den dětí v 2. B a 2.C

Všechny děti si tento den užily,
neboť učení bylo jen hravou formou.
Děti spolupracovaly na plnění
úkolů ve skupinách a přitom si
procvičovaly učivo. 
2. B si vyrobila potištěná trička.
Za dobrou práci děti dostaly
sladkou odměnu.

Celkový počet článků: 354


Partneři naší školy


Další informace

Partneři naší základní školy Gen. Píky

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola Ostrava
Gen. Piky 13A
příspěvková organizace
Ostrava, 702 00

IČ:     709 339 28
DIČ : CZ 709 339 28
IZO:   102 508 119
Tel.:   596 612 102
Fax:   596 637 257

sekretariat@zsgepiky.cz
www.zsgepiky.cz
 

Další informace