Výpis všech článků

Netradiční VV v 1.B

Výtvarná výchova patří k oblíbeným předmětům. Tentokrát jsme si nechystali barvy, štětce ani pastelky či voskovky ve třídě. Oblékli jsme si bundy, čepice, šály, rukavice a hurá ven. Čekalo nás malování na sněhu........ 

Ježíškova vnoučata - dárky pro seniory

Třída 9.B v rámci projektu Ježíškova vnoučata splnila přání seniorům z Domova v Šebetově, kteří si přáli kávu a nějaké dobroty do svého klubu. Jsme rádi, že jsme se mohli ,díky tomuto projektu, stát na chvilku "ježíšky" a potěšit  babičky a dědečky v domově. Poděkování z domova s fotkou nás moc potěšilo. 

Umíš sněhuláka?

TAK NEVÁHEJ A PŘIDEJ SE K NÁM. POŠLETE FOTO SNĚHULÁKA, 
KTERÉHO JSTE POSTAVILI SAMI, S KAMARÁDY NEBO RODINOU.
MY JSME UŽ ZAČALI, PŘIDÁTE SE?
 

ilustrace

Hodnocení žáků základní školy na konci 1. pololetí školního roku 2020/2021

Hodnocení žáků naší školy bude na konci 1. pololetí školního roku 2020/2021 probíhat dle běžných pravidel jako v předchozích letech v souladu s platnou legislativou. Zároveň však při hodnocení zásadním způsobem zohledníme specifickou situaci a vysoký podíl distanční výuky v tomto pololetí. 

Nabídka pracovního místa: Učitel/učitelka 2. stupně

​Nabídka pracovního místa:
Učitel/učitelka 
Zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou (předpoklad 3 roky)

Malý lyžáček zrušen !!!

Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace je Malý lyžáček v Beskydech pro 1.stupeň (18.1.2021 – 22.1.2021)   ZRUŠEN !!!

Přijímací řízení na SŠ a podávání přihlášek

Přihlášky pro všechny vycházející žáky v počtu 2 kusů budou vytištěny na počítači. V devátém ročníku automaticky všichni žáci obdrží tyto přihlášky hned po vysvědčení, v prvním únorovém týdnu. Každému dodám ještě vzor správně vyplněné přihlášky......

Ondřejník a Skalka - 2. výšlap

Tak jsme s našim turistickým kroužkem měli možnost opět vyrazit na hory a zdolat další vrchol našich krásných Beskyd. V sobotu 19.12. jsme vyrazili vlakem směr Frýdlant nad Ostravicí a odtud už jsme po svých stoupali vzhůru na vrchol Ondřejníku a Skalky. Po dlouhé smogové inverzi v Ostravě bylo nám odměnou, že již s příjezdem do Frýdlantu nás vítalo slunce a krásná vymetená obloha.

Ježíškova vnoučata na ZŠ Gen. Píky

Přiblížil se vánoční čas a jako každý rok se žáci naší školy zapojili do jednoho z vánočních projektů, JEŽÍŠKOVA VNOUČATA. Čtvrtý ročník Ježíškových vnoučat probíhá i v této nelehké době. Tento rok je projekt zaměřen na přání a dárky, které umožní společné aktivity seniorů v domovech nebo je propojí s vnějším světem.

Projekt - S písní a zábavou za lepší náladou - VIDEO

Video  živého betlému je tady. Děkujeme všem hercům ze 7. A, byli jste úžasní...... Velký dík patří také paní režisérce Zdeňce Cvilinkové, kameramanovi panu učiteli Tomáši Kubičíkovi a také hudebnímu doprovodu, kterého se výborně zhostila paní učitelka Renáta Sternberg.

Celkový počet článků: 322


Partneři naší školy


Další informace

Partneři naší základní školy Gen. Píky

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola Ostrava
Gen. Piky 13A
příspěvková organizace
Ostrava, 702 00

IČ:     709 339 28
DIČ : CZ 709 339 28
IZO:   102 508 119
Tel.:   596 612 102
Fax:   596 637 257

sekretariat@zsgepiky.cz
www.zsgepiky.cz
 

Další informace