Výpis všech článků

ilustrace

Hledáme učitele/ učitelku 1. stupně

Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nadstandardní platové podmínky (osobní ohodnocení, odměny), 
zaměstnanecké benefity, příjemné pracovní prostředí

Odměna pro Ekotým

​Ocenění za letošní obhájení titulu Ekoškola a další environmentální aktivity konané v průběhu roku si zástupci Ekotýmu mohli vybrat prostřednictvím workshopu v sídle Nadace Moment a exkurze do motýlího domu Papilonia.

Recitační soutěž 2024

Ve středu 22. 5. 2024 proběhlo na prvním stupni školní kolo recitační soutěže. Zúčastnilo se ho celkem 48 žáků, kteří soutěžili ve třech kategoriích. Nultá kategorie byla zastoupena prvňáčky, první kategorie byla určena druhým a třetím třídám a ve druhé kategorii bojovaly čtvrté a páté třídy. 

Vzdělávací únikovky

Únikové hry jsou nejen oblíbenou volnočasovou aktivitou, ale také čím dál častější metodou moderního vzdělávání.

ilustrace

Volby do školské rady (2024)

Termín voleb do školské rady byl posunut na pondělí 10.6.2024

Druháci četli předškolákům pohádky

​Nedávno naše škola byla v odpoledních hodinách plná předškoláků, kteří  se přišli zapsat do první třídy. Už teď se těší, až usednou do lavic a budou se učit číst a psát  první písmenka, počítat, kreslit, zpívat. 

Rizika internetu - přednáška

Víte, jaká rizika hrozí Vašim dětem na internetu? Víte, jak jim předcházet? Pokud si nejste jistí a chcete se poutavou formou s těmito tématy seznámit, zúčastněte se přednášky Rizika internetu, kterou jsme pro Vás připravili spolu s organizací Nebuď oběť.

Výprava do světa

Jelikož součástí výuky přírodopisu sedmého ročníku jsou také cizokrajné ekosystémy, vydala se 7.A poznávat přírodní krajiny světa a jejich organismy prostřednictvím živých exponátů a výukového programu do ostravské zoo. 

Den včelstva v 1. B

V pondělí 20. 5. si žáci z 1.B připomněli Den včelstva. Celý den se snažili vyplnit různé rébusy, hádanky, doplňovačky a dozvěděli se spoustu zajímavostí. Velkým dobrodružstvím byla návštěva školních úlů. Děti byly moc šikovné a spolupráce ve skupinách jim již krásně jde.

 

Městské kolo Dopravní soutěže mladého cyklisty 2024

Dne 10. 5. 2024 se konalo městské kolo Dopravní soutěže mladého cyklisty, kterého se zúčastnili žáci naší školy, kteří postoupili z obvodního kola této soutěže. Byli to žáci ze třídy 5.A, 4.A. a 4.B. 

Celkový počet článků: 911


Partneři naší školy


 

Další informace

Partneři naší základní školy Gen. Píky

Přepnout na mobilní verzi

Kontakt

Základní škola Ostrava
Gen. Piky 13A
příspěvková organizace
Ostrava, 702 00

IČ:     709 339 28
DIČ : CZ 709 339 28
IZO:   102 508 119
Tel.:   596 612 102
Fax:   596 637 257
ID datové schránky: 6vqmqrp

sekretariat@zsgepiky.cz
www.zsgepiky.cz
 

Další informace