Výpis všech článků

Den strašidel

Na úterý 31.10. se děti z prvních tříd už dlouho těšily. Nemohly se ani dočkat. Přípravy vrcholily. Jak příprava kostýmů, na kterých si daly opravdu záležet, tak i příprava různého strašidelného občerstvení, které děti společně s rodiči pro své kamarády do školy nachystaly.

ilustrace

Hledáme hlavní účetní – ekonom/ka

Pracovní poměr: doba neurčitá
Platové zařazení: 9. – 11. platová třída (plat od 25.280,- Kč do 37.170,- Kč dle délky praxe a vzdělání + osobní příplatek)
Zaměstnanecké výhody: 3x ročně prémie dle kvality dosahované práce, příspěvky FKSP, pružná pracovní doba.

Úspěch naší žákyně

Musíme se s vámi podělit o obrovský úspěch, kterého dosáhla žákyně 8. ročníku Silvie Lukácsová. V pátek 27.10. se na Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice ve skupině VS 5C umístila na nádherném 2. místě a získala tak titul vicemistryně ČR. Celkem se zúčastnilo 63 závodnic z celé ČR. Tomuto úspěchu předcházel zisk titulu přeborník Moravskoslezského kraje.

Úterní hrátky v Gamě

Na plánu čteme: ,,Do tělocvičny v úterý nemůžeme.” Nevadí, paní učitelky z 2.B i 2.D nám to jistě vynahradí. Co jsme dělali? Úkoly nejen z prvouky plnili, tajenky luštili, obrázky kreslili, a to nejlepší nakonec - ping pong jsme si zahráli. Pomohla nám paní asistentka, pálky spravedlivě rozdělila a čas měřila. Úterý 24. 10. bylo skvělé, užili jsme si to celé.

Halloweenský lampionový průvod

Milí rodiče a žáci,
Zveme Vás na Halloweenský lampionový průvod, který se uskuteční v úterý 31. 10. 2023. Sraz všech strašidelných bytostí bude v 16:30 hod. před školou. Nezapomeňte si lampion, strašidelný kostým, dobrou náladu a odvahu.

Den stromů v 1. A

Den stromů patří mezi svátky, které se u nás připomínají už více než sto let, přesně od roku 1906. Prvňáčci tento svátek slavili ve škole poprvé, ale určitě si to užili. Od rána jsme si o stromech povídali, hláskovali a slabikovali jejich jména, vymýšleli věty o listech, plodech.

Les ve městě

​Říjen je ideálním časem, kdy můžeme sledovat přírodu ukládající se k zimnímu spánku. Proto se 7.A vydala na expedici do Lesní školy v Bělském lese, kde se žáci dověděli, proč les mění zelený kabát a objevují se barvy červená, hnědá a zlatavá.

Dopravní hřiště 4. třídy

V minulém týdnu se žáci 4. tříd zúčastnili výuky na dopravním hřišti Orebitská. Jejich návštěva měla jasný cíl - připravit se na zkoušky vedoucí k získání průkazu cyklisty. Než nasedli na kolo, bylo nutné naučit se teorii. Paní policistka žáky seznámila s nejdůležitějšími pravidly provozu a dopravními značkami a poté společně řešili nejrůznější dopravní situace.

Podzimní soutěž ve fotografování 2023

Pro milovníky přírody a fotografy vyhlašuje ŽP soutěž.

StarDance - Podpořme našeho učitele tance

Podpořme našeho kamaráda, učitele tance na naší škole, který soutěží v televizní šou Star Dance, když hvězdy tančí.
O koho jde? Malá hádanka. Znají ho ti, kteří s ním každý čtvrtek na naší škole tančí, ale vlastně i ti, které vždy na začátku roku přijde oslovit a vyzvat ke společně strávenému času při tanci, ale taky na konci roku, kdy nabízí taneční letní tábor.

Celkový počet článků: 827