1.B a 3.D si připravili zdravou svačinu

14. října 2014

Ve čtvrtek 9.10. se kluci a holky z 1.B a 3.D rozhodli, že zase něco prospěšného udělají pro své zdraví v rámci projektu naší školy ,,Pohyb a výživa“. Místo učení si tentokrát donesli do školy všichni zástěrky, struhadla, misky a lžičky. Svou třídu vyměnili za školní jídelnu, kde se všichni sešli ráno v 8 hod. Prvňáci i třeťáci se už těšili, až si pochutnají na svém vlastnoručně vyrobeném salátu. Strouhali, strouhali a strouhali, míchali a míchali, dochucovali citrónem. Pracovali ve skupinách. Připravovali nejen salát, ale plnili i úkoly v pracovních listech, které jim připravily paní učitelky Popalová a Nikolova. Salát se povedl na výbornou, byl opravdu vynikající, potvrdila Rozárka. Tento projektový den jsme zakončili, jak jinak, pohybem. Prvňáci se proběhli na školním hřišti a třeťáci si zaplavali ve školním bazénu.
Děkujeme rodičům za spolupráci.

Fotky zde:
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Marcela Popalová, Mgr.Pavla Nikolova | Počet přečtení: 2140x