Burza oblečení

5. prosince 2016

Druhá adventní neděle je již za námi a nám zbývá posledních pár týdnů do Vánoc. Pro někoho to jsou svátky klidu, ale dobré hospodyňky moc dobře ví, co všechno to obnáší. Vaření, uklízení, zdobení, balení, návštěvy – to vše k Vánocům patří. Přesto některé maminky si našly čas a přišly v sobotu společně s paní učitelkami Popalovou a Nikolovou do ŠJ , aby nabídly v rámci burzy oblečení svých dětí, které už nepotřebují nebo ze kterého jejich děti už vyrostly a je stále pěkné.Už teď se těšíme na jarní burzu. Milé maminky, určitě budeme rády, když zase naši burzu podpoříte a přijdete. Děkujeme za Váš čas a na shledanou na jaře. Děkujeme i kolektivu jídelny, která nám umožnila v prostorách jídelny burzu uskutečnit.

Burza oblečení - fotogalerie
Přehled starších článků | Autor: Mgr.Popalová Marcela,Mgr.Nikolova Pavla | Počet přečtení: 1926x